Kozmetika Evergetikon

besimie evergetikon

Kozmetika Evergetikon je ručne vyrábaná prírodná kozmetika s mnohými blahodarnými účinkami.

Celý koncept sa sústreďuje na : KOMBINÁCIU – FILOZOFIU – VÝSLEDOK.

Výrobné laboratórium Evergetikon sa nachádza v Skalani, vedľa paláca Knossos, ktorý patrí medzi najbohatšie oblasti na svete, pokiaľ ide o biodiverzitu, s mnohými endemickými rastlinami vysokej farmaceutickej a kozmetickej hodnoty.  Evergetikon používa stovky ingrediencií z Grécka a zahraničia, ktoré spĺňajú najprísnejšie štandardy a sú 100% prírodné, čisté, no zároveň silné a účinné.

Písal sa rok 2005 a predstavením produktov na trh sa chcelo poukázať na dielo SVETLA, dielo slnka a krétskej prírody.

Hlavnou filozofiou je vytvárať produkty, ktoré sú 100% prírodné, ktoré sú zamerané na všetky vekové kategórie, od malých detí až po starších ľudí. 

Evergetikon sa postupne v priebehu rokov dostal do povedomia miliónov návštevníkov z celého sveta. Nájdete ich nielej vo vybraných obchodoch v Grécku ale aj v zahraničí. Zúčastňujeme sa rôznych výstav, kde máme silné zastúpenie.  

Najmä vďaka výskumu, prísnemu výberu našich ingrediencií, dôkladnému monitorovaniu výrobného procesu, odberu vzoriek z General Chemical Laboratory je výsledok zaručený: ZDRAVIE A SVETLO NA VAŠEJ POKOŹKE.

Všetky naše produkty majú mnoho vlastností a prirodzene poskytujú:
– Hydratáciu, regeneráciu, lesk, tonizáciu, hladkú a elastickú štruktúru pokožky. Výborne bojujú proti vráskam, akné, starnutiu, suchosti, dermatitíde, kožným ranám.

Obsiahnuté organické esenciálne oleje majú afrodiziakálne a antidepresívne vlastnosti.

Prírodné krémy „evergetikon“ neobsahujú žiadnu vodu, preto nanášame malé množstvo prstom a rovnomerne rozotrieme. Pri mnohých typoch pleti, najmä tej mastnej, sa odporúča použiť krém na mierne vlhkú pokožku, preto si človek uvedomí, aké prirodzené sú naše krémy. Prirodzene sa absorbujú s vodou za 2-3 minúty bez chemikálií pre rýchlu vstrebateľnosť.

Otestujte ich rôznymi spôsobmi a pocítite luxusnú starostlivosť o vašu pleť.